Forum turystyczne, pod znakiem Turystomaniaka

Turystomaniak zaprasza na pogaduchy o podróżach


  • Index
  •  » Hotele
  •  » Rezerwacja online to już standard?

#1 2014-03-19 09:32:24

maciejka

Mini turysta

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 86
Punktów :   

Rezerwacja online to już standard?

Czy na podstawie waszych doświadczeń z hotelami jesteście w stanie stwierdzić, że możliwość rezerwowania noclegów online jest w tej chwili standardem?

Offline

 

#2 2014-03-19 09:37:05

zabojad

Turysta zaglądacz

Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 117
Punktów :   

Re: Rezerwacja online to już standard?

Myślę, że w hotelach należących do większych sieci, np. http://www.hotelaramis.pl/ albo ogólnie dość popularnych jest to standard, zresztą nie wyobrażam sobie, że ktoś przy zdrowych zmysłach odbiera sobie możliwość zyskania klientów w ten sposób.
Pewnie w mniejszych miejscowościach turystycznych, gdzie największy ruch jest w sezonie już prędzej można znaleźć hotel, który nie prowadzi rezerwacji online

Offline

 

#3 2014-03-19 14:47:26

Majkowska

Zerkacz spoglądacz

Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 32
Punktów :   

Re: Rezerwacja online to już standard?

zabojad ma rację - rezerwacje miejsc noclegowych przez internet to dzisiaj już tak popularna opcja, że ja też zwykle z niej korzystam. Czasem na booking jak chodzi o jakiś apartament, a częsciej przez Hotele.pl - bo ostatnio cenowo najlepiej tj najtaniej mi u nich wychodzi.

I też gdybym miała hotel to pewnie w takich miejscach z możliwością rezerwacji bym się dodawała.

Offline

 
  • Index
  •  » Hotele
  •  » Rezerwacja online to już standard?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-pokemon4.pun.pl www.nogaonline.pun.pl www.miasteczko-minecraft.pun.pl www.stekotss.pun.pl www.swiatpostow.pun.pl